Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Ryan: Pro Sedmou z Devíti jsem se inspirovala u syna

pá 28. května 2010      autor: little borg      přečteno: 6661x      komentáře: 0

Jeri Ryan jako Sedmá z Devíti Chlad oceli a dalších kovů, mysl zdánlivě bez emocí na jedné straně a touha po vědění v kombinaci s přilehavým kompletem a působivými vnady na straně druhé. To je Sedmá z Devíti (Seven of Nine), jedna z klíčových postav druhé poloviny populárního seriálu Star Trek: Voyager. Její představitelka - herečka Jeri Ryan - poskytla rozhovor TV Squad a mluvila o fanoušcích a o zábavě při natáčení seriálu...

Jaké jsou vaše zkušenosti jako startrekového veterána? Jezdíte na cony, dostáváte pozvání?
Rozhodně. Stále dostávám spoustu dopisů a zpráv od Star Treku víc, než od kterékoli jiné práce. Neexistuje taková základna fanoušků jako u Star Treku. Jsou neuvěřitelně vděční a loajální. Je to nádherná skupina lidí. Právě jsem absolvovala svůj první con za posledních 5 nebo 6 let a byla zábava zase se s nimi setkat. Bylo zábavné vrátit se do těch časů.

Co byste vyzdvihla na Sedmé z Devíti, v čem byl její charakter tak unikátní?
Část spočívala v tom, jak vypadala. V lidskosti z trochu jiné perspektivy. Snažila se vrátit k lidství a znovu se vše učila jako malé dítě. To byl důvod, proč jsem jako předlohu použila svého syna, kterému tehdy bylo 2,5 roku. [Sedmá] byla jako dítě, zkoumala věci. Když jsem viděla dítě, viděla jsem to samé. Jeho reakce byly nové, jako její. Je zajímavé vidět sebe z jiné perspektivy, ne jako někdo, kdo je jiného druhu, kdo komentuje lidskost. Ona byla někým, kdo se musel naučit brát sebe, jaká je, a ztotožnit se s tím.

Sedmá z Devíti taky zapomínala, že na lidi působí i ze sexuálního hlediska...
Naprosto. Byl to určitý druh nevinnosti té postavy, to bylo osvěžující. Velký kontrast třeba k Taře v 'Leverage,' která si byla vědoma všeho a neměla problém to využít, aby dostala, co chtěla.

Zdroj: TrekWeb.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: pá 28. května 2010
přečteno: 6661x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG