Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

S Trekkies na horách [VIDEO]

so 3. března 2012      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 3507x      délka: 2 min      komentáře: 4

Trekkies na lyžíchNa Silvestra nám Lore nabídl možnost vydat se na hory. Ne samozřejmě jen tak na otočku, ale rovnou s nabídkou kvalitního ubytování přímo na sjezdovce, navíc v chatě s tématickým jménem TOS (pro neznalé jde o asociaci na Star Trek: The Original Series). No řekněte, tomu jsme nemohli odolat. Pro nevybavené bylo samozřejmě možné si potřebné vybavení půjčit v blízké půjčovně.

Rezervace na jméno StártrekDomluva pro transport sice nebyla ta nejjednodušší, takže to vypadalo, že někteří budou muset strávit cestu spolu s lyžemi v rakvi na střeše auta. Ovšem Lore opět překvapil a dorazil s párty busem, kam se zbytek výpravy pohodlně vešel. Když všechny posádky dorazily do Špindlu, trochu jsme se posilnili a vyrazili na chatu. Batožinu a lyže naštěstí převezl transport přímo na chatu. Nezřízená zábava mohla začít.

Na běžkách za obzoryNěkteří se rovnou vrhli na sjezdovku, jiní volili raději běžky. A nejen ti nejmenší samozřejmě sáňkovali. Lyžovali jsme ve dne, někteří lyžovali i v noci. Stavěli jsme i sněhuláky, ovšem výhradně z vlastních členů. Nacvičovali jsme házení do závěje a samozřejmě i následné vyprošťování z ní. Ratolesti jsme seznamovali se zimními sporty. Více samozřejmě prozradí video, které bleskově sestříhala Lina.

Hrajeme hrySamozřejmě ani po večerech, kdy jsme byli na chatě jsme se nenudili. Sebou jsme měli velkou zásobu her a některé jsme nalezli i na chatě. Vyzkoušeli jsme novou předělávku ST Timeline, hrály se šachy, člověče, nezlob se a další. A nesmím samozřejmě zapomenout na jídlo. Kuchyně na chatě nás velice příjemně překvapila a tak jsme se s radostí pustili do debužírování. Nejoblíbenějším jídlem se stal obří borůvkový knedlík s vanilkovou zálivkou, doplněný šlehačkou a čokoládovým zásypem.

K žádným velkým úrazům, ani zlomeninám nedošlo, tak se budeme těšit na lyže zase někdy příště.

bez hodnosti Klub Trekkies: TNG
autor: Klub Trekkies: TNG
vydáno: so 3. března 2012
přečteno: 3507x
komentáře: 4
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG