Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Scénárista John Logan se po Star Treku zabydlí u Bonda

st 7. listopadu 2012      autor: Bedraz      přečteno: 3088x      komentáře: 0

scénárista John LoganNejnovější film s Jamesem Bondem, Skyfall, se už téměř dva týdny promítá v našich kinech. Přestože ho teprve čeká premiéra v USA (9. 11. 2012), producenti už přemýšlejí nad pokračováním s pořadovým číslem 24. Na poslední „bondovce“ se scénáristicky podílel John Logan, který je podepsán pod scénářem posledního Star Trek filmu s posádkou TNG, Star Trek Nemesis.

Zatímco tady jeho práce některé nadchla a jiné zklamala, jeho nynější výkon v případě Skyfall je mnohem méně kontroverzní. Logan byl k projektu přizván, aby přepsal původní scénář od Neala Purvise a Roberta Wadea.

Poté byl angažován, aby napsal dvě následující pokračování bondovské série, ve kterých si roli agenta 007 zopakuje Daniel Craig. Příští pokračování by se mělo začít natáčet příští podzim v Pinewood Studios a do kin přijít na podzim 2014.

Zdroj: trekweb.com
kapitán Bedraz
autor: Bedraz
vydáno: st 7. listopadu 2012
přečteno: 3088x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG