Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Sci-Fi komedie Spaceballs ve čtvrtek na ČT1 [VIDEO]

út 4. listopadu 2008      autor: Jacob      přečteno: 6528x      komentáře: 5

Sci-fi komedie: Spaceballs (1987) Neobyčejně technologicky rozvinutí Spaceballové, nelítostný nepřátelský rod, vedený zákeřným prezidentem Skroobem, chtějí za každou cenu ovládnout celý vesmír. Doma si zničili veškerý životodárný kyslík, a tak chtějí nejdříve ukrást zásoby vzduchu ze sousední planety Druidie. K tomuto účelu se jim opravdu moc dobře hodí útěk poněkud rozmazlené princezny Vespy z její vlastní svatby. Proto jedinou dceru krále Rolanda okamžitě zajmou, aby ji mohli využít jako velmi účinný nástroj jeho vydírání. Do takto rozehrané hry ale nečekaně vstupuje nájemný vesmírný dobrodruh Lone Starr se svým sluhou, člověkopsem Blafem...

Ve velmi vzdálené galaxii, žily
kruté bytosti, kterým se
říkalo Spaceballové

Kapitola jedenáct

Nelítostní vládcové planety
Spaceball rozmařile vyplýtvali
vzácnou a životu důležitou
atmosféru, a proto zosnovali
tajný plán k uloupení veškerého
vzduchu svým mírumilovným
sousedům na planetě Druidia.

Dnešek je dnem svatby
princezny Vespy. Princezna to
neví, ale my víme, že ve
hvězdách číhá nebezpečí.

Pokud toto přečtete, nepotřebujete brýle.

Vesmírná tělesa / Spaceballs
Sci-Fi komedie USA, 1987, 96 min.
Režie: Mel Brooks
Herci: Mel Brooks, Rick Moranis, Bill Pullman, John Candy, Daphne Zuniga, George Wyner, Joan Rivers, Dick Van Patten, Michael Winslow, John Hurt, Stephen Tobolowsky, Dey Young, Rick Ducommun, Tim Russ, Tony Cox, Dom DeLuise, Harry Shearer, Brenda Strong

Čtvrtek 6.11.2008, ČT1 10:05

Zdroj: tv.sms.cz, satcentrum.com
poručík Jacob
autor: Jacob
vydáno: út 4. listopadu 2008
přečteno: 6528x
komentáře: 5
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG