Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Sci-Fi sobota na Nově [VIDEO]

pá 12. září 2008      autor: Jacob      přečteno: 4797x      komentáře: 0

Sci-Fi sobota na nově V neposlední době jsme si nemohli nepovšimnout, že naše televizní stanice "chrlí" Sci-Fi snímky jak na běžícím pásu. Jinak tomu nebude i tuto sobotu, kdy televize Nova uvede hned dvoje Sci-Fi v jeden den. Těšit se můžeme na 14:30 odpoledne, kdy započne - Mise na Mars a ve večerních hodinách 22:40 - Retrograde.

Mise na Mars
Akční Sci-Fi drama, USA, 2000, 113 min., od 15 let
Režie: Brian De Palma
Herci: Gary Sinise, Tim Robbins, Don Cheadle, Connie Nielsen, Jerry O'Connell, Peter Outerbridge, Kavan Smith, Elise Neal, Kim Delaney,...

Sobota 13.9.2008, TV Nova 14:30

V roce 2020 vysílá NASA první expedici s lidskou posádkou na planetu Mars. Při průzkumu záhadného objektu dojde k tragédii, po níž se posádka přestane hlásit. Ze Země je k Marsu okamžitě vyslána záchranná mise, které velí Woody Blake (Tim Robbins) a jejímž prvotřídním pilotem je Jim McConnell (Gary Sinise). Záchranná výprava probíhá podle plánu, až do chvíle, kdy je kosmická loď zasažena rojem mikrometeoritů. Neovladatelná loď se řítí do neznáma, ale nedaleko naštěstí prolétá funkční vesmírná sonda. Astronauti se už pouze musí dostat k ní, potom s ní přistát na Marsu a následně se dostat domů. Maličkost, nebo ne?

Ledová planeta / Retrograde
Akční dobrodružné Sci-Fi, USA / Lucembursko / Itálie / Velká Británie, 2004, 93 min., od 15 let
Režie: Christopher Kulikowski
Herci: Dolph Lundgren, Silvia De Santis, Joe Montana, Gary Daniels

Sobota 13.9.2008, TV Nova 22:40

V nedaleké budoucnosti se odvážný tým několika mužů a žen, vedený Johnem Fosterem, vydává na nebezpečnou cestu do minulosti. Chtějí totiž zabránit objevení meteoritů, které obsahují smrtelnou mimozemskou bakterii, jež přivedla lidstvo témeř na pokraj vymření. Kdyby ale tušili, jaké hrůzné věci bude mít za následek jejich cestování časem, na svou cestu by se pravděpodobně nikdy nevydali...

Zdroj: CSFD.cz, tv.sms.cz | Synopse: CSFD.cz
poručík Jacob
autor: Jacob
vydáno: pá 12. září 2008
přečteno: 4797x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG