Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Scott Bakula v Zoufalých manželkách

po 12. března 2012      autor: Ampik      přečteno: 3041x      komentáře: 0

Scott BakulaHerec Scott Bakula, kterého známe jako hrdinného kapitána Archera ze seriálu Star Trek Enterprise, si střihne roli právníka. Objeví se v devatenácté epizodě osmé řady seriálu Zoufalé manželky (Desperate Housewives), který vysílá stanice ABC. S největší pravděpodobností se bude jednat o epizodní roli. Nicméně vzhledem k charakteru seriálu je možné, že se jeho postava zaplete s jednou z hlavních hrdinek Bree Van de Kamp, kterou hraje charismatická rudovláska Marcia Cross. S delším angažmá v seriálu ale Scott počítat nemůže – stanice ABC jej plánuje po odvysílání osmé série ukončit.

Zdroj: Wikipedia
podporučík Ampik
autor: Ampik
vydáno: po 12. března 2012
přečteno: 3041x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG