Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Seriál "Invaze" neochotně zrušen

pá 28. července 2006      autor: Urza      přečteno: 10770x      komentáře: 6

i n v a s i o n   na -abc- Prezident ABC Stephen McPherson marně doufal, že si Invaze zvedne sledovanost. Seriál byl zrušen po 22. díle, ačkoliv McPherson do poslední chvíle doufal, že si seriál najde diváckou základnu a bude moct pokračovat. Naneštěstí potom, co zájem o seriál prudce opadl, stanice, vlastněná spol. Disney, neměla jinou možnost než seriál zrušit.

Debut seriálu v roce 2005 ukázal na neoslovené publikum a pokračoval v úspěchu nových epizod ohromně populárního seriálu LOST. McPherson věří, že to byla seriálová odoba dramatu, která nevyhnutelně vedla k jeho ukončení. Poukazuje, že každým týdnem se na seriál dívalo pravidelně zhruba 10 miliónu lidí.

"Nejtěžší věcí kolem seriálů je to, že máte hodně času na vytvoření záhady, která si vybuduje věrnou diváckou základnu sledující seriál," říká McPherson. "Vynikající by bylo, kdybychom vyřešili všechny tyto záhady, než seriál skončí, ale to není případ Invaze. Chtěli jsme s ní vydržet. Cítili jsme, že je opravdu skvělá a chtěli s ní vydržet do samotného konce."

Znamená to tedy, že se ABC v budoucnosti vyhne natáčení seriálů? Ne, aspoň podle McPhersona.

"Doufám v diváky, kteří se budou dívat i na příští podobný seriál," tvrdí. "Ale myslím si, že přitáhnout diváky bude klást velké nároky na kvalitu seriálu, protože diváci jsou ochotni věnovat seriálům jen určité množství času."

Seriál Invaze teď vysílá TV Prima, a to každé úterý a čtvrtek večer.

Zdroj: syfyportal.com
podporučík Urza
autor: Urza
vydáno: pá 28. července 2006
přečteno: 10770x
komentáře: 6
Facebook Twitter Google+

Související články:

"Invaze" se vrací ...  -  pá 6. června 2008
Drbárna hlásí: Invaze bude pokračovat?  -  út 22. srpna 2006
"Invaze" dnes na Primě  -  út 11. července 2006
Prima odvysílá scifi seriál Invaze  -  po 10. července 2006

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG