Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Ships of the Line: Active Duty

st 28. září 2011      autor: omi      přečteno: 4256x      komentáře: 0

nástěnný kalendář hvězdných lodí Star Treku Jistě všichni znáte kalendáře Ships of the Line, které vycházejí na každý rok. Známí návrháři a modeláři v nich představují nové pohledy na naše oblíbené startrekové lodě, nebo vytvářejí modely lodí, které se do seriálů a filmů nedostaly a zůstaly ve fázi návrhů. Tito umělci se nyní rozhodli svá dílka uvést do pohybu a na první ochutnávku se můžete podívat nyní v článku. Doug Drexler na svém blogu slibuje brzy další informace a snad i nějaké další animace průletů lodí, které známe z několika ročníků oficiálních startrekových kalendářů.

Zdroj: http://drexfiles.wordpress.com
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: st 28. září 2011
přečteno: 4256x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG