Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Sníte o Star Treku? Jak moc?

st 25. února 2015      autor: omi      přečteno: 2326x      délka: 1 min      komentáře: 26

otaznikJe pro vás Star Trek jenom příjemným odreagováním, nebo se vám o něm doslova zdá? Procházíte se ve snech po palubách lodí, jste hrdinným kapitánem nebo prožíváte nová dobrodružství svých oblíbených hrdinů? Sníte o Star Treku v noci, nebo se vám občas stává, že se zasníte i za bílého dne? Povězte nám více o tom, jaký jste – co se týče Star Treku – doopravdy snílek.

Jsme velmi rádi, že se Vám tyto průzkumy mínění líbí. V názvu článku je položena otázka. Odpověď na ni napište do komentáře. Máte však pouze jeden jediný komentář. Až odpovíte, zpřístupní se Vám odpovědi ostatních, ale sami už nebudete moci dále komentovat. Zkuste do komentáře rozepsat, jaké jsou důvody k Vaší odpovědi.

Pokud byste měli námět na zajímavou, originální otázku, zašlete ji prosím mailem na adresu omi@trekkies.cz, nezapomeňte se, prosím, podepsat přezdívkou, pod kterou vystupujete na portále.

admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: st 25. února 2015
přečteno: 2326x
komentáře: 26
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG