Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

SOUTĚŽ: Star Trek pranostiky - KONEC

čt 8. října 2009      autor: omi      přečteno: 3642x      komentáře: 4

Trekkies.CZ Tímto bych chtěl oficiálně oznámit ukončení soutěže Star Trek pranostiky, která spočívala ve volbě nejlepšího motta pro každý měsíc. Pro každou vyvolenou pranostiku byl tématicky zpracován grafický návrh hlavičky. A tato hlavička zdobila celý následující měsíc náš portál.

Hlavním důvodem ukončení je právě probíhající neuvěřitelně hektické období v mém osobním životě. Bylo to zřejmě již patrné poslední dva měsíce, kdy nebyly přesně dodržovány termíny hlasování, nebo uveřejnění nové hlavičky. Navíc s postupně ubývajícími soutěžními příspěvky začala soutěž znamenat daleko více práce, než kolik přinášela zábavy. Jsem však velmi rád, že se soutěž udržela po osm měsíců a snad i bavila.

Hlavičky se změní, jak bylo slíbeno, ještě alespoň po zbylé dva měsíce v tomto kalendářním roce. Ale již ne formou soutěže, ale budou použity pranostiky, které jsme vymysleli v rámci klubu v loňském roce. Tyto alespoň najdou své uplatnění. Potom bude následovat formou článku nějaké to ohlédnutí za všemi hlavičkami v tomto roce. Možná i s anketou o nejpovedenější hlavičku.

A co dál? Kdo ví. Je spousta materiálu, aby se hlavičky mohly příští rok opět střídat. Třeba bude i nějaký čas vytvořit opět nárazově nějaké speciální hlavičky pro speciální data nebo příležitosti. Uvidíme, odpovědi nám dá zřejmě jen čas. Děkuji za přízeň.

Žijte dlouho a blaze.
omi

admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: čt 8. října 2009
přečteno: 3642x
komentáře: 4
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG