Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

SOUTĚŽ: Star Trek pranostiky - srpen

pá 10. července 2009      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 3177x      komentáře: 10

Trekkies.CZ A je tu konečně ta pravá letní, dovolenková hlavička. Ne všichni však vyráží na dovolenou - na TrekFEST, takže je tu opět možnost zasoutěžit si o nejlepší pranostiku na druhý letní měsíc - srpen.
Termín prodloužen do 15. července!

Je to velmi prosté. Do komentáře k tomuto článku napište vlastní pranostiku, která splňuje níže uvedené podmínky. Vítězná pranostika bude celý tento měsíc zobrazena v hlavičce spolu se jménem čtenáře, který ji vymyslel. Navíc se pokusíme doladit grafiku tak, aby měla vztah s danou pranostikou. Počet návrhů od jednoho čtenáře není omezen.

Pranostika na měsíc: srpen
Uzávěrka tipů v komentářích: 15. července 2009
Uzávěrka hlasování: 19. července 2009

Podmínky soutěže

  1. Pranostika by se měla rýmovat.
  2. Pranostika musí mít vztah k Star Treku, nebo českým ST aktivitám.
  3. Pranostika musí zmiňovat výše určený měsíc a musí mít k němu vztah.
  4. Pranostika se musí vejít do hlavičky, nejlépe na jeden řádek. (Doporučujeme 47 znaků včetně mezer.)

Z navrhovaných pranostik bude do volby vybráno sedm, protože je to maximum, které umožňuje anketní systém na portálu. Z nabízených sedmi pranostik čtenáři zvolí vítěznou pranostiku na příští měsíc. Pokud by více pranostik dosáhlo stejného počtu hlasů, redakce portálu z nich vybere vítěznou, která se objeví v hlavičce následující měsíc.

Pokud se soutěž ujme a bude Vás bavit, budete se s ní setkávat každý měsíc až do konce tohoto roku. Těšíme se na Vaše pranostiky v komentářích. Prosíme vkládejte do komentářů k tomuto článku pouze pranostiky na příslušný měsíc. Jakékoli návrhy na jiné měsíce nebudou nyní, ani v budoucnu zahrnuty do soutěže.

bez hodnosti Klub Trekkies: TNG
autor: Klub Trekkies: TNG
vydáno: pá 10. července 2009
přečteno: 3177x
komentáře: 10
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG