Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Spock pro Star Trek: Discovery obsazen

st 15. srpna 2018      autor: omi      přečteno: 2175x      délka: 1 min      komentáře: 7

Ethan PeckVčera bylo oznámeno obsazení role legendárního Spocka pro seriál Star Trek: Discovery. Po Leonardu Nimoyovi a Zachary Quintovi převezme štafetu Ethan Peck, vnuk známého herce Gregory Pecka. Producent Alex Kurtzman oznámil, že hledání vhodného představitele trvalo několik měsíců a že věří, že Ethan zvládne obhájit a rozšířit Spockův odkaz. Ethana v obsazení legendární role veřejně podpořili i potomci Leonarda Nimoye – dcera Julie a syn Adam spolu se svými drahými polovičkami Davidem Knightem a Terry Farrell, představitelkou Jadzie Dax. Co na volbu Ethana jako Spocka říkáte?

Ethan Peck přivítán do startrekové rodiny

Zdroj: startrek.com
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: st 15. srpna 2018
přečteno: 2175x
komentáře: 7
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG