Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek (2009) na bluray

ne 3. června 2012      autor: omi      přečteno: 5068x      komentáře: 6

Abramsův Star Trek na Blu-rayiMagic Box, distributor Star Trekových filmů v Čechách, momentálně doprodává poslední kusy dvoudiskové edice posledního filmu Star Trek (2009) na blu-ray. Chystá se však re-edice blu-ray disku, bohužel však už pouze v jednodiskové verzi, tedy bez bonusového disku. Přebal této nové re-edice by měl vycházet z vizuálu, které má současná jednodisková DVD verze. Tato nová edice by měla být vydána 11. července 2012 za cenu 399,- Kč. Pokud byste si rádi pořídili tento film s nadílkou bonusů, může toto být Vaše poslední šance.

admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: ne 3. června 2012
přečteno: 5068x
komentáře: 6
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG