Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek Catan se dočká rozšíření

út 23. července 2013      autor: omi      přečteno: 4695x      komentáře: 0

Star Trek Catan: Federation spaceNa začátku srpna by mělo vyjít první rozšíření hry Star Trek Catan. Rozšíření obsahuje dvě hrací desky, které tvůrci zpracovali podle reálné předlohy - fanouškům dobře známé mapy Alfa kvadrantu zvané "Prozkoumaná Galaxie". Ta se poprvé objevlia ve filmu Star Trek: Cesta domů a následně i v několika epizodách Nové generace a Deep Space 9. Vzhledem ke hře musely být samozřejmě provedeny určité úpravy, ale tvůrci se snažili co nejvíce držet všech dostupných kanonických informací, aby si fanoušci mohli hru co nejvíce užít.

Odkazy

Zdroj: thetrekcollective.com
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: út 23. července 2013
přečteno: 4695x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG