Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek: Chybějící příběhy na Moravě

pá 25. října 2019      autor: Shane      přečteno: 1101x      délka: 1 min      komentáře: 2

ST_Chybejici-pribehy-plakat16. listopadu 2019 proběhne další projekce fanfilmového seriálu Star Trek: Chybějící příběhy. Tentokrát to bude v kině Panorama v Kyjově od 15:00. Hlavním iniciátorem akce je Terezie Holešínská, mimochodem představitelka jedné z hlavních rolí, které tímto moc děkujeme.  Je jen dobře, že si první díl našeho nového seriálu s názvem Skryté hry užijí v kině i jinde než v Praze.

Chybějící příběhy volně navazují na Metrénský incident, první fanfilm, který jsme natočili. I zde tedy budete sledovat dobrodružství posádky vesmírné lodi USS Avatar pod velením kapitána Talisy Ren. Film se drží reálií Star Treku, ale vypráví nový příběh. Federace je ve válce s Klingony a hledá nové spojence. Proto se na palubě hvězdné lodi USS Avatar připravuje konference, která má hostit i mnoho nevyzpytatelných ras, jako jsou například Romulané. Zatímco se na palubě promenáduje spousta hlavounů, vybírá si kapitán zaslouženou dovolenou mimo loď, ta se však nevyvíjí dle očekávání…

Odkaz na událost na webu CZK.

viceadmirál Shane
autor: Shane
vydáno: pá 25. října 2019
přečteno: 1101x
komentáře: 2
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG