Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek: Discovery a další skvosty v knihovně CZ Kontinua

so 23. září 2017      autor: Shane      přečteno: 2556x      délka: 1 min      komentáře: 4

st.disVelmi rychle se nám blíží premiéra nového seriálu Star Trek: Discovery a CZ Kontinuum je připraveno. Již mnoho let můžete na našem webu najít kompletní seznamy všech Star Trek epizod a stejně tak filmů, samozřejmě s patřičnou synopsí a dalšími zajímavostmi k dané epizodě. Nově k nim přibyl i Star Trek: Discovery. Podrobnější informace se budou objevovat postupně, jak budou vycházet nové epizody. Pro nový seriál jsme zvolili zkratku DSC.

Dovolte mi také představit další seznamy, které můžete najít v naší databázi (Lodní knihovně). Mimo již zmíněných epizod a filmů máme také podrobně popsané postavy, druhy, planety, lodě a základny a ani to není vše. Můžete najít, co potřebujete, i v seznamech poněkud méně očekávaných věcí, jako jsou civilizace a kultury, ozbrojené složky, politika (státy, vlády, strany, frakce, odboje, ambasády), pohostinství (restaurace, bary, hotely), hry a sporty, nápoje a jídla, částice, Ferengská pravidla zisku, hudba, známky a mince, knihy a fanziny. Celkem přes 10 000 hesel. A ano, vše z našeho oblíbeného světa Star Treku.

Úctyhodný výčet, co říkáte? A to jsem vám popsala jen Lodní knihovnu, na stránkách Star Trek fan klubu CZ Kontinuum toho můžete najít daleko víc a nová hesla stále přibývají. Neváhejte tedy a navštivte naše stránky doslova napěchované Star Trekem – CZ Kontinuum.

Těší se na Vás

Jana a Martin

viceadmirál Shane
autor: Shane
vydáno: so 23. září 2017
přečteno: 2556x
komentáře: 4
Facebook Twitter Google+

Související články:

Propojme se mezi svátky…  -  po 28. prosince 2020
Draci nad Prahou X a deskovky v Geekárně  -  út 8. září 2020
Vzpomínkování s Hypo… už je to dvacet let  -  st 31. října 2018
Draci nad Prahou VIII, bitva na Bílé Hoře, čekání na Star Trek: Discovery  -  čt 7. září 2017

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG