Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek: Do temnoty – unboxing všech BD edic s ukázkou českého dabingu

po 7. října 2013      autor: Polux      přečteno: 5268x      délka: 1 min      komentáře: 7

STID_BD3D_CZcoverartVydání druhého počinu režiséra J.J. Abramse z filmového univerza Star Treku s podtitulem Do temnoty na BD a DVD je za dveřmi (přesněji řečeno titul vychází 9. 10. 2013), a tak není na škodu se trochu podrobněji podívat na obsah připravovaných BD edic, který na zájemce po zakoupení čeká.

Unboxing jednotlivých edic

Pro všechny nedočkavé fanoušky nejen Star Treku, ale vysokého rozlišení v modrém podání obecně, si web Film-arena.cz ve spolupráci se spřáteleným e-shopem Filmarena.cz přichystal podrobný rozbor všech BD edic dostupných na našem trhu. Mimo doprovodného českého komentáře nechybí ani krátká ukázka českého dabingu.

Vzhledem k pravidlu, které vlastník portálu YouTube uplatňuje, je unboxing rozdělen na dvě části.

První část – unboxing balení

Druhá část – ukázka českého dabingu a menu disku

Informace k obsahu disků

Na webu Film-arena.cz rovněž naleznete všechny informace o obsahu BD edic, včetně úplného popisu technických parametrů disků a obrazové dokumentace balení:

Soutěž o BD a DVD

Nezapomeňte, že si stále ještě můžete o jednu z uvedených edic na BD a DVD zasoutěžit. Stačí do středy 9. 10. 2013 odpovědět na tři jednoduché otázky, a pokud budete mít štěstí, můžete vyhrát v soutěži pořádané portálem Trekkies.cz a distributorem titulu na tuzemském videotrhu, společností Magic Box. Více informací naleznete v jednom z předchozích článků.

Zdroj: film-arena.cz, youtube.com
praporčík Polux
autor: Polux
vydáno: po 7. října 2013
přečteno: 5268x
komentáře: 7
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG