Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek: Do temnoty v Dolby Atmos

po 3. června 2013      autor: Bedraz      přečteno: 4618x      komentáře: 9

Star Trek: Into DarknessV pražském Premiere Cinemas v Parku Hostivař bude možné zhlédnout (a hlavně poslechnout si) snímek Star Trek: Do temnoty v nejnovějším audio formátu Dolby Atmos. Fanoušci se mohou vypravit již na půlnoční premiéru, která se uskuteční pět minut po půlnoci ze středy 5. 6. 2013 na čtvrtek 6. 6. 2013. Rezervaci je možné provést na strankách multikina.

Prostorový zvuk DOLBY ATMOS™ by měl zprostředkovat unikátní záížitek - zvukový ekvivalent 3D filmu. Přidány jsou dodatečné stropní reproduktory pro co nejrealističtější efekty. K tomu přistupuje vyšší množství postranních a předních reproduktorů pro lepší prostorové efekty, které se kinosálem posouvají plynuleji. Systém umožňuje silnější reprodukci basů a používá kvalitnější subwoofery. Celkem se v sále jedná o 49 reproduktorů umístěných za plátnem, na stropě, bočních stěnách a zadní stěně kinosálu.

Dolby Atmos je v současnosti světovou špičkou v ozvučení a Star Trek: Do temnoty je jeden z prvních snímků, které tento formát podporují.

Zdroj: premierecinemas.cz
kapitán Bedraz
autor: Bedraz
vydáno: po 3. června 2013
přečteno: 4618x
komentáře: 9
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG