Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek: Do temnoty vychází na BD a DVD, soutěžte o hodnotné ceny

čt 3. října 2013      autor: little borg      přečteno: 4564x      komentáře: 0

Star Trek: Do temnoty limitovaná Blu-ray ediceFilm Star Trek: Do temnoty konečně vychází na Blu-rayi a DVD i na českém trhu. Opět se tak můžete vydat na palubě hvězdné lodi USS Enterprise za dobrodružstvím. Kirk, Spock, McCoy, Uhura, Chekov, Sulu a další se musejí postavit následkům terorismu přímo uprostřed Londýna. Jak si poradí s nejnovější hrozbou? To neprozradíme... Ale ve spolupraci se společností Magicbox teď přinášíme jednoduchou soutěž, ve které můžete získat hodnotné ceny. Magicbox věnoval do soutěže limitovanou Blu-ray 3D+2D edici s dvoudiskovým steelbookem a replikou hvězdné lodi USS Vengeance (viz obrázek). Dále můžete soutěžit o dvoudiskovou 3D+2D Blu-ray edici, jednoduchou Blu-ray edici a dva kusy DVD. Celkem tak odměníme pět soutěžících.

Pro úspěšnou účast v soutěži stačí zodpovědět tři jednoduché otázky:

1) Který herec ztvárnil kapitána hvězdné lodi USS Vengeance?

2) Kdo je autorem scénáře k filmu Star Trek: Do temnoty?

3) Kolik Oscarů má na kontě celá Star Trek sága?

Odpovědi zasílejte emailem na adresu do 9. 10. 2013. Hodně štěstí.

nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: čt 3. října 2013
přečteno: 4564x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG