Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek: Enterprise na bluray [VIDEO]

čt 28. března 2013      autor: omi      přečteno: 4080x      komentáře: 2

1. sezóna Enterprise na Blu-rayServer Trekmovie vydal recenzi nového vydání první sezony seriálu Star Trek: Enterprise na bluray. Pokud tedy chcete vědět, jak kvalitní obraz, zvuk, či nabitost obsahem můžete v této edici čekat, přinášíme Vám výtah základních informací. Kompletní recenzi v angličtině samozřejmě najdete odkázanou na konci. Jako bonus se navíc můžete podívat na trailer na další sezonu tohoto seriálu na bluray.

Obraz je přeškálován z původních 720p na 1080p, čímž lehce utrpěly především CGI efekty, které jsou v důsledku trochu zrnitější. Obraz má nižší živost barev, než TNG na blu-ray, zejména kvůli použitým technologiím při natáčení. Nicméně i tak je Enterprise na bluray mnohokrát lepší, než DVD vydání, nebo i HD stream. Nemluvě o DTS-HD MA 5.1 zvuku, který Vám zajistí plnohodnotný zážitek a je na stejné úrovni jako zvuk u blurayů TOS, či TNG.

Velkou devizou tohoto vydání jsou bonusy. Samozřejmostí je přítomnost všech bonusů z DVD edice. Přibyly však nové komentáře tvůrců a herců k několika epizodám, rozhovor s Rickem Bermanen a Brannonem Bragou o zákulisí seriálu a třídílný bonus o tvorbě seriálu, v kterém se můžeme dozvědět spoustu dalších zákulisních informací od tvůrců a herců.

1. sezóna Enterprise na Blu-ray - menuSamotné balení je klasická modrá plastová krabička v papírovém rukávku s vylisovaným logem a reliéfem postav. Disky postrádají dekorační grafiku a jsou v modré barvě s textovými popisky. Navigace patří mezi ty nejlépe zpracované. Je úplně nově udělan, s nádhernou grafikou a je velmi jednoduché se v ní zorientovat.

Trailer na 2. sezonu

Zdroj: trekmovie.com, thetrekcollective.com
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: čt 28. března 2013
přečteno: 4080x
komentáře: 2
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG