Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek game a herní konference E3

út 12. června 2012      autor: Jim Kirk      přečteno: 4941x      komentáře: 0

sloupO informacích z nově připravované startrekové hry z prostředí nových filmů jsme už psali několikrát. Tentokrát se ale pojďme podívat na to, jak byla tato hra prezentována na herním veletrhu E3 v Los Angeles v průběhu uplynulého týdne. Od známých se mi podařilo získat alespoň pár exkluzivních fotografií, o které bych se s Vámi dnes velmi rád podělil.

Celá prezentace hry se odehrávala v jednom z hlavních konferenčních prostor. "Stánek" vypadal jako interiéry nové Entereprise, včetně imitace můstku a chodeb. Celému prostoru vévodil velký sloup který působí jako část Enterprise (mezi talířovou a inženýrskou sekcí). Zavěšen byl také i strop s velkým nápisem Star Trek který na první pohled připomíná Enterprise-J.

v kresle strophostesky

Návštěvníci veletrhu měli šanci také usednout do repliky kapitánského křesla a vyfotit se spolu s vnadnými hosteskami v uniformách Hvězdné flotily. Doufejme že se tato hra bude prezentovat i na herním veletrhu Games Con který nás čeká v Německu na začátku září a kam to máme alespoň o trochu blíž:-)

Jediné co nám zbývá je těšit se nejen na tento con, ale i na to až hra vyjde.

kadet Jim Kirk
autor: Jim Kirk
vydáno: út 12. června 2012
přečteno: 4941x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG