Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek: Online a mise Khitomer + 2 nové třídy lodí

so 17. dubna 2010      autor: little borg      přečteno: 4508x      komentáře: 2

Star Trek Online MMORPG Star Trek: Online slaví dva měsíce provozu. Za tu dobu získal sta tisíce uživatelů po celém světě. A vývojáři rozhodně nelení a stále připadávají další nový obsah. Teď už známe detaily speciálního úkolu mise Khitomer a víme i podobu dvou nových lodí. Firma Cryptic taky dává naději těm, co doufají, že hra bude i pro konzole...

Producent Craig Zinkievich potvrdil, že zájem mají. "Protože jádro našich techniků na konzolích dělá a vždy máme zájem, aby naše produkty využívaly všechny možné platformy, počítáme s uvedením hry pro konzole v budoucnu. V tuto chvíli se ale 100% zaměřujeme na počítače," řekl Zinkievich.

loď Vesper ve star Trek: Online

loď Quasar ve Star Trek: Online

Zdroj: TrekMovie.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: so 17. dubna 2010
přečteno: 4508x
komentáře: 2
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG