Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek Online - Romulanský odkaz [VIDEO]

pá 22. března 2013      autor: omi      přečteno: 3780x      komentáře: 1

Star Trek Online - Legacy of RomulusPerfect World Entertainment a Cryptic Studios připravují největší rozšíření hry od jejího spuštění, to budou moci hráči okusit od 21. května 2013. Hráči nyní mohou hrát za Federaci, nebo Klingonskou říši, to nové rozšíření změní. Budete si moci vybrat i nově utvořenou Romulanskou republiku a stát se kapitánem obávaného romulanského válečného ptáka třídy D'Deridex.

S romulany se samozřejmě hráči již setkali a v několika misích měli možnost s nimi bojovat. Vrací se i známá Denise Crosby, aby opět propůjčila hlas císařovně Sele. Připraveny by měly být nové příběhem provázané mise proti záhadnému novému nepříteli, který devastuje Beta kvadrant a také proti známým Tholianům. Drobného vylepšení by se měly dočkat i rozhraní a ovladatelnost hry.

Anotace

Romulus and Remus jsou ztraceny. Jste jedním z přeživších, bojující o život s následky po děsivé ztřátě. Pro Váš lid jsou to těžké a nebezpečné časy, Tal Shiar potlačuje jakkýkoliv nesouhlas a záhadné bytosti rozpoutávají hrůzu ve vzdálených koloniích. Budete tím, který pomůže obrodit mocné impérium. Shromážděte spojence, uchylte se do utajení a najděte důkaz, který Váš lid vyburcuje k odboji. Spolu znovu povstanete proti utlačujícímu režimu a budete požadovat svobodu. Budete bojovat za svůj lid. Vy jste romulanský odkaz.

Trailer

Zdroj: http://sto.perfectworld.com
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: pá 22. března 2013
přečteno: 3780x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG