Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek Online získal první rozšíření [VIDEO]

čt 23. května 2013      autor: omi      přečteno: 4511x      komentáře: 4

Star Trek Online - Legacy of RomulusHráči Star Trek Online, kteří toužili po možnosti zahrát si za Romulana se konečně dočkali. První rozšíření hry je tu. Rozšíření má velikost asi 6GB, které si hra sama stáhne. Hráče po instalaci přivítá upravené grafické rozhraní a možnost vytvoření romulanské postavy (Romulan, Réman, nebo emzák). Dle očekávání jsou však servery přetížené a na spuštění samotné hry se musí čekat ve frontě.

Hráči, kteří mají zakoupeno předplatné mají ve frontě samozřejmě přednost. U příležitosti vydání prvního rozšíření je dočasně o třetinu zlevněno doživotní předplatné hry a to do 21. června 2013. Cena doživotního předplatného je však stále dost vysoká: $199.99 (cca 4050 Kč). Více informací a možnost koupě předplatného najdete na stránkách Star Trek Online.

Trailer

Zdroj: sto.perfectworld.com
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: čt 23. května 2013
přečteno: 4511x
komentáře: 4
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG