Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek: Renegades – oficiální trailer

út 7. dubna 2015      autor: omi      přečteno: 4527x      délka: 1 min      komentáře: 25

Star Trek RenegadesO fanouškovském projektu Star Trek: Renegades nebylo nějakou dobu příliš slyšet, ale tvůrci rozhodně neusnuli na vavřínech. Včera vypustili první oficiální trailer a vy se tak můžete podívat na dvou a půl minutové video. Trailer zatím nebyl zveřejněn na oficiálních stránkách projektu, šíří se ale po sociálních sítích. Lze ho zatím přehrát pouze přímo na YouTube, odkaz najdete níže v článku. Co si o něm, případně o celém projektu myslíte? Věříte, že půjde o snímek, který budeme moci kvalitou příběhu a zpracováním srovnávat s oficiálními filmy?

Oficiální trailer na YouTube

admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: út 7. dubna 2015
přečteno: 4527x
komentáře: 25
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG