Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek v TV a v HD k tomu!

st 8. května 2013      autor: Polux      přečteno: 3292x      komentáře: 10

plakát k filmu Star Trek (2009)Těšíte se na netrpělivě očekávanou premiéru Star Trek: Do temnoty v českých a slovenských kinech, která se pomalu ale jistě blíží? V tom případě možná také přemýšlíte, jak si toto čekání nejvíce zpříjemnit. Samozřejmě nejlépe jakoukoliv činností spojenou se Star Trekem. Jednou z možností je, si před premiérou pokračování připomenout úplně první dobrodružství posádky U.S.S. Enterprise na filmovém plátně. Tato příležitost se fanouškům naskytne v neděli 26. 05. 2013, kdy se na kanálu Nova Cinema ve 14:20 odvysílá Star Trek režiséra J. J. Abramse z roku 2009. Pokud máte k dispozici kabelovou televizi společnosti UPC, můžete navíc snímek zhlédnout v nativním HD rozlišení. Nezapomeňte si proto danou neděli zakroužkovat ve svém kalendáři:-)

Zdroj: digizone.cz, televize.cz
praporčík Polux
autor: Polux
vydáno: st 8. května 2013
přečteno: 3292x
komentáře: 10
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG