Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trekové příběhy v nových komixech

so 18. června 2011      autor: omi      přečteno: 5440x      komentáře: 3

Nová řada Star Trek komixů V září letošního roku by mělo nakladatelství IDW vydat nový komix z alternativního prostředí posledního filmu, ovšem ztvárňující staré známé příběhy z originální série. V prvním čísle budeme mít možnost objevit novou verzi původního pilotu "Kam se dosud nikdo nevydal". Příběhy budou v nové alternativní linii pozměněny a představí i nové, dosud neviděné postavy. Na komixu spolupracuje scénárista/producent posledního filmu Roberto Orci. Komix bude vydáván měsíčně, plnobarevný o 32 stranách za cenu $3.99.

Zdroj: http://www.idwpublishing.com
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: so 18. června 2011
přečteno: 5440x
komentáře: 3
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG