Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Stargate a Star Trek na Májových slavnostech

st 6. května 2009      autor: Johanson      přečteno: 4996x      komentáře: 2

Stargate a Star Trek na Májových slavnostech Jak jste se mohli již dříve na portálu Trekkies.cz dočíst, v pátek 1. května 2009 se konaly ve městě Vlašimi Májové slavnosti, které se letošní rok nesly ve znamení fenoménů Hvězdné brány a Star Treku. Pod záštitou fanklubu Stargate Command probíhaly po celý den v areálu vlašimského parku hry, ve kterých plnily děti různé disciplíny, které byly tématicky zaměřené na svět Hvězdné brány.

Stargate a Star Trek na Májových slavnostech V pátek probíhající slavnosti ve Vlašimi lákaly mimo jiné nejmladší generaci na hraní si s hodnými "stargejťáky." Celkem ve čtyřech stanech měly děti splnit několik úkolů s tematikou Hvězdné brány, aby se nakonec propracovaly do stanu posledního pro ceny. Ocenění jim předávali trekkies. :o)

Stargate a Star Trek na Májových slavnostech Po příjezdu jsme si začali zabydlovat stan, který stál sám uprostřed louky a zpočátku se zdál zdánlivě dost daleko od hlavního ruchu. Ve finále tomu bylo ale právě naopak. Přes úmorné vedro a komáry se nakonec podařilo uspořádat dobrou zábavu pro nejmladší i starší generaci, pro ratolesti i jejich rodiče a snad tak i přispět k budoucí generaci sci-fistů.

Stargate a Star Trek na Májových slavnostechStargate a Star Trek na Májových slavnostechStargate a Star Trek na Májových slavnostech

- Fotoreport od Hypo na Voyager.cz

kapitán flotily Johanson
autor: Johanson
vydáno: st 6. května 2009
přečteno: 4996x
komentáře: 2
Facebook Twitter Google+

Související články:

Zemřel skladatel Joel Goldsmith  -  po 30. dubna 2012
Stargate a Star Trek na Májových slavnostech  -  po 30. března 2009

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG