Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Starší knihy opět k mání

pá 20. května 2011      autor: Kyle      přečteno: 4725x      komentáře: 12

Sny o krkavcích Právě jsem běhal po internetu a objevil stránky knihkupectví, kde se dají sehnat některé starší, ale i novější knihy na doplnění sbírky. Můžete tam najít nejen nabídku knih, ale také spousta komiksů (které jsou ale v originále, tedy v angličtině.) Myslím si, že ceny jsou dostatečně příznivé a já jsem si okamžitě udělal objednávku za 1400,- Kč. Pokud by se dohodla větší skupina lidí, poštovné se neplatí při objednávce nad 4000,- Kč. Ne že bych dělal nějakou reklamu, ale myslím si, že je to fajn.

Komiks Jedná se o knihkupectví Minotaur, které sídlí ve Svitavách a starší kousky tam mají za velmi solidní ceny. Dodací lhůta, pokud mají knihy skladem, je do 7 dnů.

Dále můžete zkusit prolézt obchody s levnými knihami a pozor i obchody s názvem "Vše za 39,-" kde jsem minulý týden objevil knihu Syn včerejška za pouhých devět korun. To ale vyžaduje trochu trpělivosti a štěstí.

Tedy úspěšný lov a hezké počtení.

admirál Kyle
autor: Kyle
vydáno: pá 20. května 2011
přečteno: 4725x
komentáře: 12
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG