Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Šťastné a startrekové!

pá 22. prosince 2017      autor: Bedraz      přečteno: 1863x      délka: 2 min      komentáře: 9

TOS Vánoce :-)Milí trekkies, Vánoce již nejen přicházejí, ba přímo přilétají warpem devět, a pro ty šťastnější fanoušky často znamenají nějaký ten volný čas navíc. Ptáte se, co s takovým časem podniknout? :) Inu, můžete-li ho věnovat námi milovanému universu, měla bych tady takový malý startrekový itinerář.

1) Zbývající čas adventu zaměřit na seriál The Orville – ten se v posledních třech čtyřech epizodách první sezóny opravdu našel a začíná odpovídat popisu svého tvůrce – dramedie. Pro milovníky optimistických Star Treků, kde se ještě nešetřilo na nasvícení, je to absolutní nutnost, a i pro ty temnější fandy je to prima veselý úlet, přesně tak pro advent. :)

2) 24. 12. vybalit pod stromečkem větší či menší hromadu Star Trek knih, případně nacpat čtečku k prasknutí. Pohodlně se pak rozvalit u stokrát známých pohádek a použít je jako kulisu k zanoření se do knižního světa. Za mě překvapivě vedou Borgové – ano, odpor je marný! Když jsem si již před lety přečetla anotace Odporu, Před zneuctěním atd., jen jsem si říkala, proč už Borgy nenechají odpočívat v pokoji… ale vypadá to, že Borgové naopak tyto Vánoce nenechají v klidu českého čtenáře. :)

3) 27. 12. – 31. 12. sejít se s přáteli trekkies a pořádně si popovídat… ehm, pohádat se? :)… o novém seriálu Star Trek: Discovery a do srovnání nejnovějších přírůstků frančíz přihodit názory na Star Wars: Poslední z Jediů. Pane jo, to bude mela, která bude volně pokračovat do roku 2018, protože zatímco The Orville svou první sezónu již uzavřel, Discovery se v únoru opět vynoří odvyprávět druhou část příběhu. 

4) 1. 1. 2018 zařadit „rewatch“ čehokoliv, co zklidní nervy po knižních útocích Borgů či přinese odpočinek po náročném Silvestru. Za mě osobně dva tipy – buď klasika Galaxy Quest, nebo novější generace Paul. :)

5) Všechny výše uvedené body doplňovat přiměřeným přísunem kávy, horké čokolády, čaje Earl Grey či švestkového džusu! :)

Engage!

A jak to vidíte se šťastnými startrekovými Vánocemi vy? Nebojte se rozepsat tipy do komentářů!

kapitán Bedraz
autor: Bedraz
vydáno: pá 22. prosince 2017
přečteno: 1863x
komentáře: 9
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

Odkazy na hry z přednášky „Jak si trekkies hrají“  -  čt 10. prosince 2020
Záznam přednášek z Trekkenu online [VIDEO]  -  čt 3. prosince 2020
Kdo, co, kdy a kde ve Star Treku [VIDEO]  -  st 30. září 2020
SERIÁL: Kompletní časová osa ST událostí! (1. část)  -  út 6. listopadu 2018
Star Trek se dočká nového animovaného seriálu  -  pá 26. října 2018
StarTrekKnihy.cz – Nový informační portál zdaleka nejen o knihách  -  čt 30. srpna 2018
15 nejmocnějších protivníků ve Star Treku  -  čt 2. listopadu 2017
Star Trek v komentářích: Nechte zaznít svůj názor  -  út 17. října 2017
Star Trek: Discovery a další skvosty v knihovně CZ Kontinua  -  so 23. září 2017
Smuteční oznámení  -  so 19. srpna 2017
Star Max: Pravda, 1. část  -  po 17. července 2017
Star Max: Z principu  -  st 10. května 2017
Star Max: Klony útočí  -  po 20. února 2017
Elektrokolo ve startrekovém střihu  -  čt 9. února 2017
Až přijde první kontakt  -  so 28. ledna 2017

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG