Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Stuart Baird: do Nemesis jsem vložil to nejlepší

so 2. ledna 2010      autor: little borg      přečteno: 4073x      komentáře: 161

Star Trek: Nemesis Režisér Stuart Baird, který je podepsaný pod desátým filmem Star Trek: Nemesis, se kdysi o tomto snímku rozpovídal pro britský magazín Dreamwatch (konkrétně číslo 99 z prosince 2002). Teď interview znovu zveřejnil server ToTal Sci Fi jako jeden z archivních materiálů. Vraťme se teď společně do minulosti...

"Vypadá to velkolepě," řekl Baird o Nemesis. "Tyto Star Trek filmy mají velmi nízký rozpočet, takže si myslím, že lidé budou překvapení z rozměru filmu. Herci odvedli dobrou práci. Jerry Goldsmith složil excelentní hudbu a firma Digital Domain odvedla skvělou práci na efektech. Myslím, že všichni pracovali velmi dobře."

"Dal jsem tomu to nejlepší ze sebe," řekl Baird přímo. "Udělal jsem ten nejlepší možný film, jaký jsme mohl s tím, co jsme měli k dispozici. Jsem hrdý na to, co jsem vytvořil, a myslím, že překvapí spoustu lidí, že se jedná o Star Trek film."

"Moje největší přání je, aby fanoušci měli tenhle film rádi," uvedl Baird. "Doufám, že se na něj fanoušci podívají několikrát, protože je hlavně pro ně. Opravdu nechci fanoušky zklamat. I proto, že nejsem trekkie, vážím si všech těch lidí, kteří milují tyhle postavy po řadu let," uzavřel Baird.

Celý rozhovor najdete na ToTalSciFionline.com.

Zdroj: Trekweb.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: so 2. ledna 2010
přečteno: 4073x
komentáře: 161
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG