Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Techmánie, ST aktivity, dobré jídlo a Silvestr

čt 19. ledna 2012      autor: omi      přečteno: 5620x      komentáře: 7

Silvestr Trekkies 2011Jako již tradičně jsme se vypravili oslavit poslední dny loňského roku do Plzně. Tentokrát již naposled vychutnat pohostinství domečku v Bolevci. Příští rok si budeme muset najít nějaké nové útočiště. Postupně jsme se naštosovali do domečku a přesunuli se do vrchního patra, kde jsme se většina nacpali úžasného kuřete na paprice, které nám nachystala Lina. Pak začaly herní orgie.

Začali jsme Bang!em, jelikož jsme chtěli vyzkoušet poslední rozšíření Údolí stínů, které navrhovali čeští hráči a zapracovával autor hry. Už si ani nepamatuji, kdo vyhrál, ale nečekané zvraty na sebe nenechaly čekat. Následoval Pandemic a boj proti teroristovi a zákeřným nemocem. Tuším, že se hrála ještě spousta her, protože jsme jich tentorkát dovezli více než kdy jindy. Ovšem pár nás zasedlo i k tradičnímu Counter Striku, jelikož dorazil Diggy.

Hrajeme si v TechmániiDruhý den byla na pořadu dne především Techmánie, návštěva kavárny a procházka po Plzni. Techmánie tradičně nezklamala. Byli jsme tam už asi potřetí a vždy tam narazíme na něco nového. Vyhráli jsme si jako malé děti, což můžete vidět na obrázku. K Tomovi do kavárny jsme dorazili uprostřed jeho obědo-večeře a měl z nás vyloženě radost. Asi hodinu a půl se chudák nezastavil, jak jsme si poroučeli tu kafíčko, tu pohár. Zároveň Lina rozdala papíry a zaúkolovala nás napsáním termínů ze všech ST seriálů, abychom si mohli zahrát podomácku vyrobené aktivity. No a pak už jen tradiční procházka večerní Plzní. Musíme pochválit nádherný vánoční strom na náměstí. A večer zase hry a Counter Strike.

Na jídlo nemůžeme zapomenoutNa Silvestra vyrazila část klubu provětrat plíce na zimní stadion a pořádně si zabruslit. Po návratu někteří stále neměli dost a vrhli se na DDR. Došli jsme se podívali i na zvířátka v teráriích, trochu se hrálo na klavír a mezitím se v kuchyni začalo nenápadně připravovat večerní žraso. Kdo zná dřívější reportáže ze srazů Trekkies, tak tomu určitě nemusím představovat. Ostatní vězte, že náš klub si vybudoval svou pověst mimo jiné i nešizenou konzumací jídla.

Plán ST aktivitK jídlu nechyběla samozřejmě dobrá zábava, a tak jsme se rozskupinkovali a začali hrát opět Pandemic, Timeline a Svět. Timeline je velmi zajímavá hra, kdy si berete kartičky vynálezů a snažíte se je zařadit do časové osy. Nemusím podotýkat, že již máme rozpracovanou startrekovou verzi. Doufáme, že bude stejně zábavná, jako její předloha.

Hádejte, co jsme to tu nakreslili?

A nastala chvíle, na kterou jsme se dlouho připravovali. Lina vyndala plán, rozebrali jsme si figurky a začali losovat slova. Úkoly jsou jasné, podle barvy, na které stojí Vaše figurka musíte dané slovo popsat, nakreslit, nebo předvést pantomimou. Každé slovo má pro každou aktivitu určený počet bodů. Jednoduchá pravidla a neuvěřitelná zábava. Vyzkoušejte si to sami, schválně zkuste do komentářů uhádnout, co jsme to při aktivitách namalovali? Správné odpovědi prozradíme časem v komentářích. ;)

Šťastný nový rok 2012!No a jelikož se blížila půlnoc, připravili jsme si propriety, vychlazené alko a nealko šampus, skleničky a provedli pár konferenčních a video-hovorů s členy klubu, kteří se nemohli letos zúčastnit. Nakonec jen podle rádiově řízeného času odpočítat bouchnutí lahví, přiťuknout si a vyrazit na balkón sledovat ohňostroj a blbnout. Tak všechno nejlepší v tomhle roce. 

admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: čt 19. ledna 2012
přečteno: 5620x
komentáře: 7
Facebook Twitter Google+

Související články:

Nová verze portálu Trekkies.cz  -  ne 15. září 2013
V Praze opět zazní hudba ze Star Treku  -  st 18. července 2012
Nový WYSIWYG editor na portále  -  ne 4. prosince 2011
Dovolená  -  čt 25. srpna 2011
Nová verze portálu - jak se zorientovat?  -  ne 13. února 2011
Plánovaná údržba a upgrade portálu  -  po 7. února 2011
Šťastný nový rok 2011 přeje Trekkies.cz!  -  so 1. ledna 2011
Všechno nejlepší, trekkies.cz!  -  út 26. října 2010
Pravidelná údržba portálu a problémy s komentáři  -  st 6. ledna 2010
Komentování na portále  -  st 20. května 2009
Nový redakční systém portálu Trekkies.cz  -  ne 22. února 2009
Změny na portále  -  čt 27. listopadu 2008
Letošní Apríl a budoucnost portálu  -  čt 3. dubna 2008
Určete směr portálu Trekkies.cz  -  ne 6. ledna 2008

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG