Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Terry Farrell opět jako Jadzia Dax

st 6. srpna 2014      autor: Ampik      přečteno: 3467x      délka: 1 min      komentáře: 4

Terry Farrell ve svatebnímV minulých dnech proběhl v Las Vegas oficiální Star Trek Convention, na kterém nechyběli známí herci z různých seriálů i filmů Star Trek universa, z těch nejvýznamnějších například Kate Mulgrew, Ethan Phillips a Tim Russ ze seriálu Star Trek: Voyager nebo Scott Bakula, Anthony Montgomery, Connor Trinneer a Dominic Keating z Enterprise, a v neposlední řadě také Simon Pegg z nových ST filmů.

Na nostalgickou strunu všech fanoušků však nejvíce zabrnkala oblíbená herečka Terry Farrell ze seriálu DS9, která si před zraky všech přítomných v sále opět nechala nanést trillský make-up (dle jejích slov to bylo po 539.) a po téměř 17 letech se z ní opět stala Jadzia Dax. Make-up jí nanesl přímo dvorní maskér Mike Westmore. Farrell se poté vytratila a k překvapení všech přítomných se po chvíli objevila v originálních svatebních šatech, které si všichni dobře pamatujeme z epizody You Are Cordially Invited. Nutno poznamenat, že se po všech těch letech moc nezměnila a je stále velmi krásná.

Zde najdete všechny fotografie z této akce: http://www.startrek.com/article/farrell-wears-original-wedding-dress-pegg-lights-up-vegas

Zdroj: startrek.com
podporučík Ampik
autor: Ampik
vydáno: st 6. srpna 2014
přečteno: 3467x
komentáře: 4
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG