Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Tom 'Shinzon' Hardy je zpět, hraje v Inception

čt 29. července 2010      autor: little borg      přečteno: 6573x      komentáře: 5

Tom Hardy Tom Hardy, talentovaný britský herec, kterého známe jako Shinzona z filmu Star Trek: Nemesis, se vrací na výsluní. V Inception (Počátek) režiséra Chrise Nolana září po boku Leonarda DiCapria v roli Eamese. S nadhledem hraný floutek mu jde věru skvěle. To ale není všechno. Další role je totiž na obzoru. Hardy podepsal smlouvu na akční komedii This Means War, ve které se objeví vedle Chrise Pinea (mladý Kirk) a Reese Witherspoon...

Tom Hardy obsadil místo, které opustil Sam Worthington. Už brzy by mělo začít natáčení. A v neposlední řadě bude Hardy i v chystaném filmu Mad Max (Šílený Max).

Zdroj: TrekMovie.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: čt 29. července 2010
přečteno: 6573x
komentáře: 5
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG