Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

TOS: remasterovaná "Lights of Zetar"

pá 6. června 2008      autor: Jacob      přečteno: 5268x      komentáře: 0

Star Trek Na serveru TrekMovie.com se objevily první obrázky z remasterované verze epizody "Lights of Zetar" (Světla Zetaru) z třetí sezóny Star Treku: The Original Series, která bude mít svou premiéru tento víkend ve Spojených státech. Na obrázcích můžeme spatřit remasterovanou Enterprise v kontaktu se světly Zetaru a na orbitě planetoidu Memory Alpha.

Enterprise se blíží k Memory Alfa - ústřední databance Federace, kam veze nové přístroje a vybavení. Oblast je ale zasažena jakousi energetickou bouří, v jejímž důsledku je celé zařízení Memory Alfa zničeno a všichni pracovníci zahynou. Ovlivněna je i Enterprise a též žena, do níž se nedávno zamiloval Scotty.

Lights of Zetar - remasteredLights of Zetar - remastered

Zdroj: trekweb.com | Synopse: startrek.cz
poručík Jacob
autor: Jacob
vydáno: pá 6. června 2008
přečteno: 5268x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG