Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Trailer na 4. sezónu TNG na bluray [VIDEO]

pá 26. dubna 2013      autor: omi      přečteno: 2867x      komentáře: 3

Nová generace na bluray - 4. sezónaNedávno měla kino-premiéru nově remasterovaná dvouepizoda "To nejlepší z obou světů" a teprve na konci tohoto měsíce bude vydána 3. sezóna seriálu Nová generace na blu-ray s remasterovaným obrazem a zvukem, doplněná několika nově natočenými bonusy a už tu máme upoutávku na sezónu další. 4. sezóna by měla být vydána v měsíci červenci a také by měla obsahovat nové bonusy. Dvouepizoda "Usmíření"  bě měla být vydána zvlášť podobně jako tomu bylo u "To nejlepší z obou světů".

Zdroj: thetrekcollective.com
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: pá 26. dubna 2013
přečteno: 2867x
komentáře: 3
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG