Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Trailer na nový startrekový film přijde 20. května

út 19. dubna 2016      autor: little borg      přečteno: 1906x      délka: 1 min      komentáře: 2

Star Trek Beyond | Star Trek: Do neznámaZa měsíc, přesněji 20. května, se dočkáme další upoutávky na chystaný celovečerní film Star Trek: Do neznáma. Studio Paramount Pictures zvolilo netradiční způsob prezentace traileru, a to formou akce pro fanoušky v historickém studiu v Los Angeles. Tam zájemci uvidí nejen upoutávku, ale setkají se s režisérem Justinem Linem a herci v rámci panelové diskuze.

Ti, co se nemůžou setkání zúčastnit, mají možnost sledovat live stream na facebookových stránkách filmu. Česká premiéra filmu bude 21. července 2016.

Zdroj: TrekToday.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: út 19. dubna 2016
přečteno: 1906x
komentáře: 2
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG