Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Trekken 2016 poslední listopadový víkend v Kopřivnici

út 11. října 2016      autor: Korax      přečteno: 2481x      délka: 1 min      komentáře: 1

Trekken 2016Pojďte společně oslavit letošní výročí Star Treku 25. a 26. listopadu na Trekkenu, tradičním setkání fanoušků Star Treku pořádaném v rámci setkání sci-fi a fantasy fanoušků Koprcon v moravském městě Kopřivnice. Na programu bude kvalitní mix přednášek o Star Treku, diskuze, soutěže a projekce nového českého startrekového dokumentárního filmu, připraveného právě u příležitosti letošního 50. výročí Star Treku.

Letos je tomu přesně 50 let, kdy se na obrazovkách objevila první epizoda seriálu Star Trek, seriálu, který získal a ovlivnil generace fanoušků po celém světě. Seriál, který není jen o vesmírných lodích a statečné posádce, ale který také nejednou překročil hranice myšlení a společenských přesvědčení své doby. Seriál, který inspiroval kulturu, sport, společnost, umění a samozřejmě i technologie.

Na programu letošního Trekkenu bude řada přednášek na různorodá témata související s vesmírem Star Treku, přehlídka startrekových uniforem ze (snad) všech seriálů a projekce nového českého startrekového dokumentárního filmu, připraveného právě u příležitosti letošního 50. výročí Star Treku.

Více informací na www.subspace.cz/trekken

Zdroj: www.subspace.cz/trekken
praporčík Korax
autor: Korax
vydáno: út 11. října 2016
přečteno: 2481x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG