Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Trekken už za tři týdny!

st 2. listopadu 2016      autor: Korax      přečteno: 2648x      délka: 1 min      komentáře: 0

Trekken 2016O posledním listopadovém víkendu se uskuteční Trekken, tedy startreková programová linie Koprconu, oblíbeného conu v moravském městě Kopřivnice. Trekken se letos pochopitelně zaměří na 50. výročí Star Treku – těšit se můžete na projekci nového českého dokumentárního filmu, připraveného u příležitosti letošního výročí, a na kvalitní program plný různorodých přednášek, které vám zaručí, že si startrekový víkend, který pro vás připravujeme, opravdu užijete.

Detailní rozvrh programu je už k dispozici – namátkou se můžete těšit na zmiňovaný český dokument o Treku, na přednášku o anatomii Vulkánců, o literárním hrdinovi Pikeovi nebo na přednášku o tom, jak využít klingonštinu v každodenním životě. Podrobný rozvrh programu je k dispozici na adrese http://www.subspace.cz/trekken/program.html.

Trekken/Koprcon se každým rokem těší rostoucí oblibě fanoušků ze všech koutů Česka, kteří často neváhají vážit cestu třeba z druhého konce republiky – Koprcon totiž vyniká skvělou atmosférou a stabilně kvalitním programem. Koprcon/Trekken je klasický old-school con „od pátku do neděle“, který se záměrně drží prověřeného a oblíbeného formátu.

Zdroj: http://www.subspace.cz/trekken
praporčík Korax
autor: Korax
vydáno: st 2. listopadu 2016
přečteno: 2648x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG