Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Trekkies.cz: psát články už může každý, neváhejte!

po 26. ledna 2009      autor: Chak.      přečteno: 4876x      komentáře: 1

Trekkies.CZ Milí čtenáři portálu Trekkies.cz. Někteří z vás, tedy především autoři, si už možná všimli, že v průběhu víkendu došlo ke změnám v redakční části webu. Pokusili jsme se vám tyto stránky ještě o něco zpříjemnit a přiblížit a snad se nám to i podařilo. O co přesně jde a jak se vás to týká? To se dozvíte právě teď...

Zkráceně řečeno, došlo ke sloučení autorských a čtenářských kont. Každý registrovaný čtenář se tak může aktivně podílet na obsahu, kdykoliv bude mít zájem. Stačí se přihlásit, v profilu čtenáře (Moje nastavení) zakliknout Aktivovat autorské konto a můžete se do toho pustit. Přístup do redakční části najdete v bloku čtenáře pod odkazem Redakce.

Provázání těchto dvou částí přináší také výhodu jednotného přihlašování. Nyní se po jednom přihlášení můžete libovolně pohybovat mezi veřejnou a redakční částí portálu. Pro obě části také platí jednotné nastavení automatického odhlášení při nečinnosti, které též prošlo revizí a mělo by být již plně funkční bez ohledu na prohlížeč či "rozmary" PHP a webů, hostovaných u našeho poskytovatele.

Uvolnění redakce pro kohokoliv s sebou také přináší několik pravidel a omezení. Před vytvořením prvního článku si, prosím, přečtěte Manuál pro autory, který je uložen na titulní stránce redakční části (pod logem phpRS). Pokyny v něm je třeba dodržovat. Každý článek autora navíc před vydáním musí projít redakční kontrolou, při které redaktoři opraví případné chyby a posoudí vhodnost zveřejnění ;-)

Redakce podporuje různé stupně práv, takže v případě dobré spolupráce je tu možnost povolit zveřejňování vlastních článků bez redakční kontroly nebo dokonce přidělení "podřízených" autorů, kterým můžete články kontrolovat a vydávat. Záleží jen na vašich schopnostech a aktivitě. Tak jen s chutí do toho...

Závěrem ještě jedna prosba. Vzhledem k tomu, že se úprava týkala poměrně velké části zdrojového kódu a navzdory testům mohla zůstat i nějaká ta chybka, hlašte, prosím, případné problémy na mail
chakotay_zavinac_trekkies.cz

Přejeme příjemnou zábavu.

Tyto rozsynchronizované obvody byly součástí odznáčku Chakotay - rozstříštěný v čase.

admirál flotily Chak.
autor: Chak.
vydáno: po 26. ledna 2009
přečteno: 4876x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

Fialový odznáček Výstup – 4. část  -  út 17. června 2014
Fialový odznáček Výstup – 3. část  -  út 17. června 2014
Fialový odznáček Výstup – 2. část  -  út 17. června 2014
Fialový odznáček Výstup – 1. část  -  út 17. června 2014
Soutěž na portále - hlasování  -  pá 23. července 2010
Vzkazy  -  st 6. května 2009
Historie Videookénka  -  pá 31. října 2008
Star Trek: The Next Generation - TV Movies  -  st 23. dubna 2008
Star Trek: The Next Generation - Jean-Luc Picard Collection  -  st 23. dubna 2008
Star Trek: The Movies I-X  -  st 23. dubna 2008
Star Trek: ’Q’ Fan Collective Box Set  -  st 23. dubna 2008
Star Trek: Captains Log Collective Box Set  -  st 23. dubna 2008
Star Trek: Time Travel Fan Collective Box Set  -  st 23. dubna 2008
Star Trek: Borg Fan Collective Box Set  -  st 23. dubna 2008
Star Trek: Klingon Fan Collective Box Set  -  st 23. dubna 2008

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG