Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Trekové vánoce na AXN

čt 23. prosince 2010      autor: Telemachus Rhade      přečteno: 5601x      komentáře: 6

AXN logo Se Star Trekem se na českých televizních stanicích za posledního půl roku opravdu roztrhl pytel. Krom Nové generace každý podvečer na Primě COOL můžeme celý podzim sledovat filmy na různých placených kanálech - obšťastní nás televizní stanice mnohem rozšířenější než HBO, nebo AXN Sci-fi, a to sice mateřská AXN.

Tento kanál obsahuje nejedna základní nabídka různých providerů ať už satelitních, kabelových či IPTV poskytovatelů. A cože to pro nás vlastně na letošní svátky vánoční připravili? AXN zařadí na každý svátek po poledni postupně první 3 filmy s Kirkovou posádkou, tedy:

24.12. 12:50 Star Trek: The Motion Picture (Film)
Podle upoutávek by se mělo jednat o deset let starý režisérský sestřih. Ovšem to nemůžeme nijak potvrdit, o to větší bude překvapení :)

25.12. 13:00 Star Trek II: The Wrath of Khan (Khanův hněv)
Půjde o blu-ray obraz s dabingem jak to udělala na podzim HBO, nebo o režisérskou verzi? Uvidíme.

26.12. 13:00 Star Trek III: The Search for Spock (Pátrání po Spockovi)
Jelikož má film jen jednu verzi, můžeme spekulovat pouze o tom, zda-li ho uvidíme širokoúhle.

A kdo by chtěl pokračovat v maratonu ještě čtvrtým dílem s podtitulem Cesta domů, musel by si narychlo předplatit HBO, jehož druhý kanál tento díl uvede hned další den ve stejném čase, tedy 27.12. ve 13:15.

Jako třešnička na dortu může sloužit maraton 3. řady původního seriálu ze 60. let (TOSky) na 1. i 2. svátek vánoční na AXN Sci-fi od rána až do večera :)

kadet Telemachus Rhade
autor: Telemachus Rhade
vydáno: čt 23. prosince 2010
přečteno: 5601x
komentáře: 6
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG