Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Třetí rozšíření pro Star Trek Online již letos v létě

út 10. května 2016      autor: Jakkob Killer      přečteno: 2749x      délka: 1 min      komentáře: 14

Agents of Yesterday nadpisSpolečnosti Perfect World Entertainment a Cryptic World před několika dny odhalily v pořadí již třetí rozšíření pro hru Star Trek Online, které ponese podtitul Agents of Yesterday. Rozšíření bude k dispozici letos v létě a bude tak korespondovat s letošním padesátým výročím od vzniku Star Treku jako takového. Hlavní náplní a lákadlem bude možnost vytvořit si novou postavu v prostředí a období Originální série, zaujmout velení na jedné z několika dobových hvězdných lodí a odvážně se vydat tam, kam se dosud nikdo nevydal.

Ranger Class Battlecruiser Gemini Class Cruiser Perseus Class Escort

Agents of Yesterday přinesou dvě dobře známé postavy z Originální série a pět zcela nových lodí, stejně jako samotnou USS Enterprise. Hráči budou moci navštívit i staré známé lokace, jako je např. Taurus VII či Edren, známější spíše jako „Gornská planeta“. Ale to nejlepší – k umocnění celkového očekávání a co největší spojitosti se seriálem se navrací legendy Walter Koenig a Chris Doohan (syn Jamese Doohana), aby propůjčili své hlasy postavám Čechova a Montgomeryho „Scottyho“ Scotta.

Enterprise bridge STO TOS EnterpriseSTO Guardian of Eternity

„Hra Star Trek Online umožnila prozkoumat i jiné oblasti světa Star Treku, aniž by přestávala v rozšiřování a doplňování příběhu,“ řekl výkonný producent hry Steve Ricossa. „50. výročí Star Treku představuje unikátní příležitost a výzvu pro náš tým, abychom mohli co nejvěrněji cestovat zpět v čase do jedné z nejikoničtější oblasti science fiction v televizní historii. Kombinací seriálu Star Trek: Originální série a hry Star Trek Online umožníme hráčům zažít některá nová a jedinečná dobrodružství v období, které fanoušci tolik zbožňují.“

kapitán flotily Jakkob Killer
autor: Jakkob Killer
vydáno: út 10. května 2016
přečteno: 2749x
komentáře: 14
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

Zazvonil zvonec a odznáčků je konec  -  ne 5. července 2020
Nápovědy k odznáčku Chakotay – roztříštěný v čase  -  po 1. června 2020
Rozšíření Kobayashi Maru  -  pá 22. května 2020
Výsledky soutěže Holodoktor fotografuje talisman  -  čt 21. května 2020
Připravte se na Kobayashi Maru  -  st 29. dubna 2020
Star Trek se dočká hry ve virtuální realitě [VIDEO]  -  út 14. června 2016
Romulané chtějí obnovit síly v Neutrální zóně  -  pá 19. února 2016
Zahrajte si Star Trek Timelines [VIDEO]  -  čt 28. ledna 2016
Odznáčkový adventní kalendář  -  út 24. listopadu 2015
Hrajte dlouho a blaze  -  st 22. července 2015
Attack Wing: První mise – oprava satelitu  -  út 23. června 2015
Star Trek: Attack Wing  -  ne 14. června 2015
Startrekové hry digitálně [VIDEO]  -  po 11. května 2015
ST: Colonies je otevřen!  -  po 12. ledna 2015
Star Trek: Alien Domain [VIDEO]  -  út 6. ledna 2015

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG