Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Turistický průvodce Klingonskou říší

so 20. května 2017      autor: omi      přečteno: 1976x      délka: 1 min      komentáře: 1

Turistický průvodce Klingonským impériemPamatujete na Turistický průvodce po Vulkánu, který vyšel minulý rok? Pravděpodobně byl úspěšný, protože již 11. července 2017 bude vydán Turistický průvodce Klingonskou říší. Už nyní si jej můžete předobjednat na Amazonu za 18.99 EUR (cca 500 Kč). Při objednání z Německa by mělo být poštovné zdarma.

Prozkoumejte domovskou planetu a rozsáhlé území nejimpozantnějšího druhu ve Star Treku v tomto napínavém turistickém průvodci.

nuqneH! Jste znuděni běžnými dovolenkovými destinacemi, jakými jsou Risa nebo Wrigleyho planeta potěšení? Chcete objevit jedinečnou a prastarou kulturu nesvázanou běžnou změkčilostí a společenskými mravy? Potom je Qo'nos a celá Klingonská říše pro vaši cestu to pravé! Tento jedinečný turistický průvodce vám poskytne veškeré informace, které potřebujete k naplánování, vychutnání si a přežití vaší cesty do srdce klingonského teritoria. Od přehledu klingonské historie přes tipy na vhodné oblečení (kožešiny a kůže jsou velmi populární) po přehled důležitých frází jako „mamI' DaneH'a'? nItebHa' mamI' DaneH'a'?“ (Nechtěl/a byste si se mnou zatančit?) Každé důležité místo Klingonské říše je do hloubky popsáno spolu s tipy na místní kuchyni (nemůžete si odpustit ochutnat klingonské dušené lebky), tipy na nejlepší způsob dopravy do a z vaší vybrané destinace, včetně doporučení, co si počít, pokud budete vyzváni na souboj s bat'lethem na život a na smrt. Popsané lokace zahrnují domovský svět Qo'nos a jeho oblíbené lokace jako je První město, No'matské jeskyně, pohoří Hamar a město Krennla. Nesmí samozřejmě chybět ani měsíce Corvix a Praxis a mnoho, mnoho dalších míst, která prostě musíte vidět! V průvodci také naleznete exkluzivní mapy a ilustrace, které vám živě přiblíží život v Klingonské říši a každému návštěvníkovi umožní sestavit perfektní plán cesty. Tak na co čekáte? Qapla'!

Zdroj: trekcore.com
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: so 20. května 2017
přečteno: 1976x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG