Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Turistický průvodce po Vulkánu

po 9. května 2016      autor: omi      přečteno: 2601x      délka: 1 min      komentáře: 10

Turistický průvodce po VulkánuV červenci tohoto roku se do prodeje dostane turistický průvodce po planetě Vulkán. Jedná se o nezbytnost pro všechny trekkie, kteří by se na tuto fiktivní planetu našich ušatých přátel chtěli někdy podívat. Autorem je Dayton Ward, který má na svém kontě mnoho zajímavých startrekových knižních příběhů. Ilustrace do knihy vytvořili Livio Ramondellli a Peter Markowski. Na serveru The Trek Collective se nedávno objevila finální podoba obálky včetně několika ukázek stránek zevnitř knihy. Stejně jako v klasických turistických průvodcích se můžeme těšit na nádherně ilustrované cestovatelské tipy týkající se dopravy, stravování nebo zajímavých míst, která byste měli navštívit. Nebude chybět ani výčet užitečných frází či správné provedení gesta typického pozdravu.

Zdroj: thetrekcollective.com
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: po 9. května 2016
přečteno: 2601x
komentáře: 10
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG