Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

TV dokument uctí práci ILM a starý i nový Star Trek

čt 11. listopadu 2010      autor: little borg      přečteno: 7019x      komentáře: 6

ILM - Industrial Light & Magic Televizní stanice Encore Channell odvysílá 12. listopadu speciální dokument o svatostánku speciálních efektů - Industrial Light & Magic (ILM). Film obsahuje rozhovory mimo jiné i o Star Trek filmech, ať už jde o první digitální efekty pro Khanův hněv nebo nejnovější dobrodružství s prostým názvem Star Trek v režii J.J. Abramse...

ILM dokument o STARs

Star Trek má dlouholetý vztah ke studiu ILM. Začal v 80. letech, kdy studio vytvořilo vůbec první digitální efekty pro Star Trek II: Khanův hněv (sekvence jeskyně Genesis). Nesmíme zapomenout na pilotní díl seriálu Star Trek: Nová generace a spolupráce zatím skončila u jedenáctého startrekového filmu. I když počítá se, že ILM bude pracovat i na chystaném celovečerním snímku s premiérou v roce 2012.

Dokument "Industrial Light & Magic: Creating the Impossible," zahrne mimo jiné rozhovor s J.J. Abramsem a klipy ze Star Treku. A jaké další zajímavé osobnosti poskytly pro dokument interview? George Lucas, Steven Spielberg, Ron Howard a Jon Favreau, herci Samuel L. Jackson a Robin Williams, producent Jerry Bruckheimer a John Lasseter, šéf Walt Disney and Pixar Animation Studios... Zde je trailer dokumentu:

Zdroj: TrekMovie.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: čt 11. listopadu 2010
přečteno: 7019x
komentáře: 6
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG