Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

TV Nova odvysílá Abramsův Star Trek

čt 2. srpna 2012      autor: little borg      přečteno: 6223x      komentáře: 4

režisér J.J. Abrams a Eric 'Nero' Bana na palubě NaradyTelevizní stanice Nova už odtajnila část vysílacího plánu na letošní podzim. A v záplavě upoutávek, ukázek a prezentací se objevil taky letní blockbuster roku 2009, Star Trek režiséra J. J. Abramse. Kdy přesně TV Nova tento snímek odvysílá, není jasné. Nicméně potěší, že Nova si filmu všimla a zařadí ho po bok svých podzimních šlágrů jako Jak vycvičit draka, šest dílů ságy o Harry Potterovi (vyjma posledního dvoudílu), nebo Transformers: Pomsta poražených. Je jasné, že TV Nova chce využít rostoucího zájmu o pokračování Abramsova Star Treku, které vtrhne do kin už příští léto.

Zdroj: DigiZone.cz
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: čt 2. srpna 2012
přečteno: 6223x
komentáře: 4
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG