Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

V čem půjdete na premiéru nového filmu?

pá 3. května 2013      autor: axiom      přečteno: 4428x      komentáře: 1

Trička do temnotyAnglický internetový obchod Plastic Head připravil před premiérou nového filmu pro fanoušky plný šatník věcí s motivy ze Star Treku, které si bude možno na tuto významnou událost obléknout.  

Už 13. května budou na trh uvedeny dámské i pánské mikiny a trička tematicky zaměřené na Star Trek Originální sérii. A 20. května pak Plastic Head představí ve své nabídce produkty s motivy z nejnovějšího filmu Star Trek: Do temnoty včetně triček s Jamesem Kirkem a s nejnovějším padouchem ztělesněným Johnem Harrisonem. Obrazové provedení by mělo korespondovat s tím, co jsme zatím viděli v ukázkách v kinech a na portálu StarTrek.com.

Zdroj: StarTrek.com
admirál flotily axiom
autor: axiom
vydáno: pá 3. května 2013
přečteno: 4428x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG