Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

V Hollywoodu se hnuly ledy, Abrams bude režírovat nové Star Wars [UPDATE]

ne 27. ledna 2013      autor: little borg      přečteno: 4685x      komentáře: 24

Lucasfilm DisneyVariety a další zdroje z Hollywood přinášejí zprávu, že J.J. Abrams nakonec bude režírovat nový Star Wars film z produkce studia Disney. Žádné detaily o údajné dohodě zatím v rukách nemáme. Nelze tedy ani nic potvrdit, nebo vyvrátit. Variety suše konstatuje: "J.J. Abrams bude režírovat sedmý film ságy “Star Wars”, v produkci Disney a Lucasfilmu." Není tajemstvím, že Abrams je velkým fanouškem Hvězdných válek.

J.J. AbramsAle je také pravda, že po prvních spekulacích o jeho obsazení do role režiséra dalších Star Wars přišlo od Abramse jasné ne. Konkrétně magazínu Empire řekl, že je loajální Star Treku a zapojení se do práce na Star Wars nepřichází v úvahu. Raději by prý v takovém případě seděl v kinosále jako divák. Musíme si tedy počkat na oficiální vyjádření ze studia Disney nebo z Abramsovy produkční společnosti Bad Robot.

[UPDATE]

Walt Disney Pictures a Lucasfilm oficálně potvrdili, že J.J. Abrams bude režírovat  Star Wars Episode VII. Přinášíme vybranou část prohlášení:

J.J. Abrams bude režírovat Star Wars: Episode VII, první ze série nových Star Wars filmů vytvořených Lucasfilmem pod vedením Kathleen Kennedyové. Abrams bude režisér, scénář napíše oscarový scénárista Michael Arndt.

"Je vzrušující mít na palubě ve velení J.J., právě když vyrážíme vytvořit nový Star Wars film," řekla Kennedyová. "J.J. je pro to dokonalý režisér. Kromě toho, že má skvělé filmařské instinkty, intuitivně rozumí této frančíze. Chápe podstatu Star Wars a ten talent použije k vytvoření nezapomenutelného filmového zážitku."

George Lucas pokračoval: "Jsem stále ohromen J.J. jako filmařem a vypravěčem. Je to ideální volba pro réžii nového Star Wars snímku a celý odkaz nemůže být v lepších rukou."

"Být součástí další kapitoly Star Wars ságy, spolupracovat s Kathy Kennedyovou a touto pozoruhodnou skupinou lidí je velká čest," prohlásil J.J. Abrams. “Možná jsem nyní Georgi Lucasovi vděčnejší, než jsem byl jako dítě."

Na produkci se po boku Kathleen Kennedyové a pod vlajkou Disneyho a Lucasfilmu budou podílet J.J. a jeho dlouholetý producentský partner Bryan Burk, stejně jako společnost Bad Robot.

Zdroj: Variety, trekweb.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: ne 27. ledna 2013
přečteno: 4685x
komentáře: 24
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

James Cameron: Příběh sci-fi  -  po 17. září 2018
Zachary Quinto si zahraje v seriálu Biopunk  -  út 12. července 2016
Ikarie XB 1  -  so 18. června 2016
Star Trek vs. Star Wars – Buzzfeed  -  st 11. listopadu 2015
Předpremiéra filmu Marťan ve startrekovém kostýmu  -  po 31. srpna 2015
Stargate: Resistance se vrátil v rukách fanoušků  -  pá 31. července 2015
Mission: Impossible aneb když je šance nulová  -  so 25. července 2015
Znělka Simpsonových jako pocta Star Treku [VIDEO]  -  út 20. ledna 2015
Destiny dokončena  -  pá 7. února 2014
Enderova hra – literární skvost na stříbrném plátně  -  so 7. prosince 2013
Gravitace  -  so 26. října 2013
John Williams bude skládat hudbu pro Star Wars epizodu VII  -  po 29. července 2013
Destiny ožívá!  -  út 9. dubna 2013
Star Wars: Epizoda 7 ... realita roku 2015  -  čt 1. listopadu 2012
Revolution - nový seriál J.J. Abramse  -  út 30. října 2012

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG