Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Vánoce ve znamení Star Treku - VYHLÁŠENÍ

pá 25. prosince 2009      autor: omi      přečteno: 4808x      komentáře: 37

Startrekové Vánoce Jako většina populace i my trekkies slavíme Vánoce, nebo tedy aspoň většina z nás. Máte nějaké zajímavé zvyky spojené se Star Trekem a Vánocemi? (Pečení cukroví ve stylu Star Trek znaků, ...) Nebo máte Star Trek ozdobičky na stromeček? (Lodičky, postavičky, obrázky, ...) Nebo děláte něco jiného? Pochlubte se v komentářích. A jelikož jsou ty Vánoce, přihodíme pro nejlepší příspěvek (vybere redakce) jako dárek DVD nejnovějšího Star Trek filmu.

Vyhlášení vítěze

Velice děkujeme všem, kteří zveřejnili svoje fotografie vánočních oslav, nebo příběhy a nápady jak si Star Trekem zpestřit Vánoční svátky. Je opravdu zajímavé, jak každý z nás fanoušků k tomu přistupuje svým vlastním osobitým stylem.

Samozřejmě by si odměnu zasloužili všichni, ovšem museli jsme vybrat kdo dostane opožděný dárek a tak byla redakcí vybrána Althea13 jako nejlepší příspěvek v komentářích, vlastně několik příspěvků. Prosíme, aby poslala svou adresu, spolu s nadpisem soutěže, abychom si ji správně přiřadili, na email: little.borg (na) trekkies.cz

Návod na vložení obrázků do komentářů:

Pokud nemáte možnost ukládat a odkazovat obrázky z vlastního zdroje, postupujte následovně. Na adrese http://www.jpeg.cz/ nahrajte svůj obrázek a potom si zkopírujte (Ctrl+C) první odkaz Link na stránku s vašim obrázkem. Když tento odkaz vložíte (Ctrl+V) do komentáře, zobrazí se zkráceně jako [link].

admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: pá 25. prosince 2009
přečteno: 4808x
komentáře: 37
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG