Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Vánoční soutěž o vstupné na CzechTREK 2014

út 24. prosince 2013      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 2694x      délka: 1 min      komentáře: 12

CzechTREK encountersSoutěžte o vstupné na CzechTREK 2014! Vítěz získá vstupné na akci v hodnotě 999 Kč. Téma soutěže se samozřejmě týká hlavních dvou zahraničních hostů, tedy spíše postav, které ztvárnili v seriálu Star Trek: Deep Space Nine. Odo s Quarkem se špičkovali po celý seriál, vaším úkolem tedy bude vybrat podle vás nejvtipnější scénu z tohoto seriálu, v které spolu oba najednou vystupují. Své návrhy vkládejte do komentářů u tohoto článku. Velmi stručně popište, o co se ve scéně jedná, a následně uveďte číslo sezóny a epizody, její český název a čas, v kterém se daná scéna odehrává.

Příklad

Odo sedí na baru a mluví s Quarkem o možnostech, které se naskýtají objevením červí díry.
1x04 – Osamělý muž, 4:30

Podmínky soutěže

  • Každý čtenář může vložit pouze jeden komentář s jednou vybranou scénou.
  • nesoutěžní komentáře budou mazány!
  • V případě, že komentář nebude obsahovat některý z výše zmíněných údajů, bude ze soutěže vyřazen.
  • Scény, nebo jejich části, které již byly uvedeny v dřívějších komentářích, se znovu do soutěže nepočítají.
  • Pokud bude zjištěno, že se jeden čtenář zúčastnil soutěže vícekrát (má založeno více čtenářských profilů), všechny jeho příspěvky budou ze soutěže vyřazeny.
  • Své oblíbené scény můžete psát do komentářů k tomuto článku až do konce letošního kalendářního roku, tedy do půlnoci ze Silvestra (31. 12. 2013) na Nový rok (1. 1. 2014). 
  • Po skončení termínu vybere redakce 5–10 nejlepších komentářů, ze kterých budou následně čtenáři veřejně hlasovat o nejlepší scénu, a tím i o vítěze soutěže.
  • Vítěz soutěže bude vyhlášen nejdéle 10. ledna 2014.

Hodně štěstí všem!

bez hodnosti Klub Trekkies: TNG
autor: Klub Trekkies: TNG
vydáno: út 24. prosince 2013
přečteno: 2694x
komentáře: 12
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG